Zonguldak lı Amatör MüzisyenlerZONGULDAK'lı AMATÖR MÜZİSYENLER ve ÖLÜMÜNÜN 5 inci YIL DÖNÜMÜNDE MİCHAEL JACKSON 

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ndeki "Ereğli Halk Eğitim Merkezi" Müdürlüğünce düzenlenen bağlama kurslarına katılan ve bir yıldır kurs gören yaşları 12 ila 50 arasında değişen amatör bağlamacılar, 2009 yılında ölen M.Jackson'ın 5. ölüm yıl dönümünü bir kliple andı.

Jackson'nın Türk'çeye uyarlanmış "They don't care about us" adlı ünlü şarkısının bağlama, darbuka ve kemençe gibi enstrumanlar eşliğinde yine amatörce klibini çektiler ve sosyal medya paylaşım sitelerinde yayınladılar.
Başta Ereğli ve İstanbul olmak üzere çeşitli bir çok ayrı mekanda çekimi yapılan ve bir ay süren çalışmalar sonucu yaklaşık 50 bağlamacının katkısıyla hazırlanan klip, yayınlanır yayınlanmaz çok büyük ilgi gördü ve tıklamalarla beğenirliliğini kanıtladı.
İzleyin sizde beğeniceksiniz.

********************************

BENZER KONULAR :

Kolbastı Oyunu ve Gençler
Kahire / Mısır da Bir Düğün Videosu
Minik Şarkıcı "Ellerini Çekip Benden"
Hüsnü Şenlendirici Klarneti ile Coşturuyor
Zonguldak/Ereğli'li Gençler M.Jackson'u andılar
Minik Şarkıcı Aycan ve Annem Şarkısı
Melike Demirağ ve Arkadaş Şarkısı
Nurhan Damcıdğlu'ndan Nostaljik Kantolar

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :

Avrupa'lı Çılgın Üç Genç Kız
Bazı din tüccarları, özelliklede islam toplumundaki, dinden yararlanarak nema peşinde koşan çıkar gurupları "Huzur islamda, mutluluk islamda, gelişmiş hıristiyan ülkelerinde intiharlar çoğaldı" gibi safsatalarla halkı kandırma peşinde uğraşıp dururlar.
Bu Avrupa'lı üç genç kız sanatçıları izleyince, haklıymış dedik tüccar ler için. Adamlar resmen intiharın eşiğindeymiş.

İran'da Şarkı Klibi Yapan Şarkıcılar Hapse Atıldı.
Ah kadınlar vah kadınlar, nedir sizin böyle islam dininden, pardon dinin suçu yokki onu kendi çıkarları için kullanan din tüccarlarından.
Ahlak uçtu gitti, devlet yıkıldı, gavurlar işgal edecek hep bu kadınların yüzünden. Ne ahlaklı ülkelermişki, ne ip üzerinde devletlermişki kadın-erkek şarkı klibi yaptı diye yokolup gidiyor, yıkılıyor.
İran'da kızlı-erkekli klip yapıp şarkı söyleyen ve videoya çeken sanatçılar, yakalandı 91 Kırbaç ile 6 şar ay hapis cezası aldılar ve yediler kırbaçları afiyetle altışar ayda kodese tıkıldılar.
Nasılsınız sayın şeriat gelecek, kadınlar özgürlüğe kavuşacak diyen hanfendiler, buyurun size özgürlük, tepe tepe kullanın, ayrıca bir yobaza dördüncü avrat olma özgürlüğüde KDV olarak hak tanınıyor, gözünüz aydın ola.


-->

Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

-Adı/Url hanesine İstediğiniz Rümuz u yazın.
-Yorumlarınız denetim sonrası yayınlanacaktır.